טבע

FLOTENE‏‏

"התחנה הבאה, שיער חזק"

1

האתגר

מחזיקים חזק? פולטן פארמה, מציעה טיפול מדעי בשיער דליל. מטרת העל היתה לחזק, לרענן ולהצעיר את המותג FOLTÈNE, המחזק שיער דליל, ובו בעת לייצר נוכחות מחודשת למותג פולטן בישראל.

2

מה עשינו

תובנה: מי שמבין שהשיער שלו נושר מחפש פתרון, וההבטחה של המוצר היא לחזק את שורשי השיער ולמנוע נשירת שיער. כך שהתחנה הבאה שלנו היא שיער חזק. הרמנו מהלך משולב שהחל בקמפיין פנים ארגוני להעלאת המודעות בקרב עובדי החברה ולרתום אותם כשגרירים, ומשם המשכנו לקמפיין תחנות אוטובוסים שפונה לקהל צעיר. יצרנו קריאייטיב שתופס את העין עם מודעת 'קאט אאוט' שמציגה "אפרו" לגברים ו"אפרו לנשים", כך כשהקהל מתיישב בתחנת האוטובוס נראה שיש לו שיער מטורף-רוווו!!. כדי לעודד את השיח הוצאנו דיילים ודיילות שהזמינו את עוברי האורח לקחת חלק בפעילות ולהצטלם עם המודעה שיצרנו, לתייג ולקבל לייקים ולהשתתף בתחרות: מי שקיבל הכי הרבה לייקים זכה בצניחה חופשית (הבנתם? 😊)

3

התוצאה

קמפיין שזכה לבאזזז תקשורתי ובלט בנוף הפרסומי. צעירים שהשתתפו בפעילות וחשפו את המותג והמוצר למאות אלפי אנשים נוספים. המותג זכה לעדנה מחדש וגדל ב- 20% במכירות [נתוני Sell-out]. אפרו מישהו?
INBOX הינה חברה בעלת ניסיון וידע אדיר בתחום הדיגיטל מרקטינג, הבנה מסחרית גבוהה, מסירות ונכונות לספק פתרונות יצירתיים אך מעשיים המותאמים לכל עסק ולצרכיו הייחודיים.

יעל צין בילט

סמנכ״לית שיווק

INBOX ובפרט רונן הם שותפים לדרך. הם למדו את התחום, וליוו אותנו בבניית האסטרטגיה ובהתאמה של התכנים לקהלים שהגדרנו. בזכות ההתאמה הנכונה והקמפיינים המדויקים, ראינו איך המספרים הולכים וגדלים, ומה שהכי חשוב, הטרפיק לחנויות גדל בהתאמה. החבר׳ה ב-INBOX עובדים עם הלב והנשמה ולא מתפשרים על איכות ומקצועיות.

הדס הוס

מנהלת שיווק

ההבנה מצד INBOX של הצרכים והיעדים שלנו כחברה סללה את הדרך לשיתוף פעולה פורה ועמידה ביעדים שהגדרנו יחדיו. לאורך כל הדרך אנו מקבלים שירות אדיב ומקצועי. INBOX מספקים לנו פתרון הוליסטי לכל הצרכים שלנו מחשיבה על אסטרטגיה דרך קידום התוכן והקריאייטיב שלו ועד הפקת מסקנות ודוחות סיכום.

אמיר ברקוביץ'

מנהל שיווק

INBOX ניהלו את הרשתות החברתיות של חברת פסגות הקרח, כאשר עיקר תקציב השיווק מוקצה לפעילות הדיגיטלית, כך שהעבודה מול INBOX כללה פתרון כולל של 360: בניית אסטרטגיה, הפקת קרייאיטיב, בחינת שיווק בפלטפורמות מקוריות וכו'. תהליך העבודה כלל ישיבות חודשיות בהם ניתחנו את התוצאות לעומק והוסקו מסקנות מידיות. העבודה מול חברת INBOX הייתה נעימה, מפרה והכי חשוב מקצועית מהמעלה הראשונה.

סיגל טייכטל

סמנכ"לית שיווק

ב-INBOX אנו מקבלים ליווי פרסומי צמוד ובדיקת צרכים משתנים הדוקה, פולואו אפ יסודי, מענה מהיר מאוד, יוזמות עדכניות באפיקי פרסום מגוונים וסיעור מוחות על בסיס חודשי. כל זאת במקביל לתקשורת פתוחה ותחושה של שותפות מטרה. כל הפעילות מבוססת נתונים והדוחות נכתבים על סמך אנליזה מקצועית.

נרדית קון מורוז

מנכ״לית

בניית מערך תקשורת שיווקית על גבי הפלטפורמות הדיגיטליות מחייבת הבנת המותג וניסיון רב. INBOX בניהולו המקצועי, הצמוד והמדויק של רונן הביאה את עבודתנו המשותפת בג'יימס ריצ'רדסון לתוצרים משמעותיים בחשיפה, אהדה, מעורבות של מאות אלפי עוקבים (איכותיים) באתר ובמדיות החברתיות. הבנת המותג, הכרת הריטייל, טרגוט באמצעים טכנולוגים מתקדמים, שינוי ושיפור תוך כדי תנועה ויחס עלות תועלת אפקטיבי, כל אלו ועוד ממחישים היטב את רמת המקצועיות הגבוהה של החברה.

חגית בכר

סמנכ"לית שיווק וסחר

INBOX מנהלת את כלל פעילות הדיגיטל של החברה מזה מספר שנים. במהלך השנים פעילות הדיגיטל של אוחנה גרופ הפכה לזרוע השיווק המשמעותית של החברה הודות לידע ולניסיון הרב של INBOX. INBOX אחראים על פיתוח האסטרטגיה השיווקית ועד ניהול ותפעול חשבונות הסושיאל בשוטף.

גיל גולדשטיין

משנה למנכ"ל